Klausti dėl produkcijos

Aktyvuotos durpės ACTIVEpeat

 

Šiam produktui paruošti naudojamos didesnės skidos (H4-H5) aukštapelkės, mažo peleningumo durpės. Specialia technologija, per ilgą laikotarpį, durpės yra aktyvuojamos. Šio proceso metu yra pakeičiama durpių struktūra, durpėse atsiranda daugiau deguonies ir azoto.  Baigus aktyvavimo procesą, durpėse yra subalansuojamas rūgštingumas iki pH  5,5-6,5. Įterpiami organiniai priedai, tai sapropelis ir organinės huminių ir fulvo rūgščių trąšos Humafol. Kadangi šios medžiagos dirvožemyje skaidosi ilgai, ir maistines medžiagas augalas gali įsisavinti net iki 5m. Dėl šios priežasties yra papildomai dedamos PGmix arba Multimix 14-16-18 trąšos, 0,5 kg/1 m3, jog pradiniame etape augalas gautų pakankamai  maistinių medžiagų.

 

Šios, aktyvuotos ir paruoštos naudojimui durpės, turi didelę natūralių organinių medžiagų koncentraciją.  Todėl ACTIVEpeat durpes galima vadinti juodžemio koncentratu. Šis produktas puikiai tinka apželdinimui, kapų priežiūrai, nederlingų, smėlingų dirvožemių kokybės gerinimui.

 

ACTIVEpeat pilnai gali pakeisti juodžemį. Ant smėlėto grunto užpilkite 2-8 cm (priklausomai nuo esamos grunto struktūros)  storio ACTIVEpeat, mechaniniu kultivatoriumi arba rankiniu grėbliu sumaišykite išpiltą ACTIVEpeat su gruntu iki 10cm gylyje ir galima sėti veją.

 

Taip pat ACTIVEpeat galima naudoti nederlingame grunte  medelių ir kitų augalų sodinimui. Į paruoštą sodinti medelį duobe įpilkite  ACTIVEpeat bei iškasto grunto 1:1 dalimis sumaišytą mišinį. Į taip paruoštą duobę sodinkite medelius ar kitus augalus. Juos palaistykite. Ir jūsų pasodinti augalai puikiai augs.

 

ACTIVEpeat labai tinka sauso ir mažai drėgmės turinčiam klimato zonų augalų auginimui, grunto paruošimui. ACTIVEpeat puikiai absorbuoja drėgme, vanduo nėra išgarinamas, huminės ir fulvo rūgštys padeda geriau įsavinti maistines medžiagas.

 

 

Produktų sąrašas:

 


Packing
Fraction
0-20
Sapropellimed
pH 5,5-6,5

perlit
Fertilize Pgmix
N16-P16-K18

clay
HUMAFOL
humic-fulvic acid
20 litr.
50 litr.
o
o
o
o
o
o
o
70 litr.
o
o
o
o
o
o
o
1 c.f
1,5 c.f.
o
o
o
o
o
o
o
3 m3 big bag not presed
o
o
o
o
o
o
o
Standart product
o
Aditional additives
o

PRODUKTŲ NUOTRAUKOS

gaminami iš aukščiausios kokybės durpių