MES GAMINAME TIK IŠ AUKŠTOS KOKYBĖS ORGANINIŲ ŽALIAVŲ!

Aktyvuotos durpės ACTIVEpeat

Šios, aktyvuotos ir paruoštos naudojimui durpės, turi didelę natūralių organinių medžiagų koncentraciją.  Todėl ACTIVEpeat durpes galima vadinti juodžemio koncentratu. Šis produktas puikiai tinka apželdinimui, kapų priežiūrai, nederlingų, smėlingų dirvožemių kokybės gerinimui.

Durpės

Durpės tai organinė nuosėdinė samaninė medžiaga, susidariusi iš pelkių augalijos liekanų, kurios ne visiškai susiskaidė dėl vandens pertekliaus ir deguonies trūkumo. Natūralios durpės pagal struktūrą skirstomos į plaušines (mažai susiskaidžiusias,  iki 25%) ir amorfines, (gerai susiskaidžiusias).

Durpių substratai

Mūsų gaminamiems durpių substratams yra naudojamos H2-H4 kategorijos  aukštapelkės durpės. Šio tipo durpės dėl formavimosi sąlygų sugeba absorbuoti didelį kiekį vandens. Šios durpių savybės padeda ilgiu išlaikyti drėgme, o pakankamas drėgmės kiekis gerina augalo vegetaciją. Durpių substratų gamyboje naudojamos  kompleksinės trąšos PGmix NPK 14-16-18 su mikroelementais.

Organinis durpių substratas

Tai  universalus durpių substratas, skirtas sodininkams bei daržininkams, kuriame yra panaudotos tik organinės kilmės medžiagos. Universalus organinis substratas tinka gėlių, daržovių, dekoratyvinių augalų, auginimui  patalpose, šiltnamiuose ir lauke.