Susisiekti

Apie mus

 

HUMAFOL yra UAB Antavita  gaminamų produktų prekinis ženklas. Mūsų įmonėje  suburtas didelę patirtį durpių kasybos ir durpių perdirbime turinčių specialistų kolektyvas, leidžia profesionaliai pažvelgti į durpių produktų kūrimo ir gamybos procesą. Pagrindiniai įmonės tikslai yra kuo efektyvesnis durpių panaudojimas, išsaugant labiausiai vertingas durpių savybes,  gaminant jau gerai žinomus produktus, tai durpių substratai, durpių briketai, bei kuriant  naujus produktus. Jau galime pristatyti naują mūsų produktą, tai ACTIVEpeat.  Naudojant specialią technologiją ir didelės koncentracijos veikliųjų medžiagų turinčius organinius priedus, yra pagamintas naujas produktas, skirtas  apželdinimui  ir nederlingų dirvožemių gerinimui, galintis pakeisti juodžemį.

 

Taip pat yra gaminami organiniai substratai, kurių gamyboje naudojamos tik natūralios kilmės medžiagos, be mineralinių trąšų. Šis produktas yra skirtas visiems, norintiems vaisius, daržoves bei kitus augalus auginti natūraliomis sąlygomis.

 

Mūsų įmonė gamina durpių granules bei durpių briketus. Pagrindiniai uždaviniai yra pagaminti labai kokybiškas durpių granules bei durpių briketus, kurie būtų  didelės energetinės vertės ir labai mažo peleningumo.

 

Šiems  tikslams įgyvendinti ir siekiant pagaminti labai efektyvius produktus, naudojame kruopščiai parinktas durpes.