Apie mus

Sveiki atvykę į UAB Greiferis – novatorišką organinių trąšų gamybos kompaniją. Per pastarąjį dešimtmetį auginome savo patirtį ir tapome šios pramonės srities ekspertais. Mūsų pavyzdiniai produktai – Humafol ir Saprohumus – yra ryškūs mūsų pasišventimas panaudoti gamtos jėgą, siekiant įdirbti dirvožemius juos darant sveikesnius ir produktyvesnius .

Įmonėje Greiferis suprantame esminį organinių trąšų vaidmenį puoselėjant žemę ir skatinant gyvybingų, maistingų medžiagų turinčių augalų augimą. Humafol ir Saprohumus, įkūnija mūsų tikėjimą panaudoti organinių medžiagų savybes dirvožemio naudai. Humafol yra natūralus augalų gyvybingumo katalizatorius, gerina maistinių medžiagų įsisavinimą ir skatina tvirtą šaknų sistemą. Tuo tarpu Saprohumus, kruopščiai kompostuotų organinių medžiagų mišinys, įkvepia gyvybę į dirvą, papildo būtinomis maistinėmis medžiagomis ir puoselėja aplinką, kurioje augalai gali harmoningai klestėti.

Mūsų dešimtmetį trukusi kelionė buvo tyrinėjimų, naujovių ir nepaliaujamo tobulumo siekimo kelias. Bendradarbiavome su agronomais, tyrėjais ir ūkininkais, siekdami tobulinti savo formules, užtikrindami, kad Humafol ir Saprohumus duotų neprilygstamų rezultatų įvairiuose pasėliuose ir dirvožemiuose. 

Nesvarbu, ar esate smulkus ūkininkas, siekiantis atjauninti laukus, ar didesnė žemės ūkio įmonė, siekianti tvaraus augimo, Greiferis yra patikimas jūsų partneris šioje permainingoje kelionėje Atraskite didžiulį Humafol ir Saprohumus poveikį – kur mokslas, gamta ir inovacijos susilieja, kad sukurtų gausų derlių ir klestinčią planetą.